Katalogs

Aizbīdņi


Pneimotransporta un aspiracijas gaisa vadu sistēmas tiek aprīkotas ar tādiem svarīgiem elementiem, kā gaisa vadu aizbīdņi un vārsti, ar kuru palīdzību tiek regulēta un mainīta gaisa plūsma. Gaisa vadu aizbīdņi palīdz noslēgt vai samazināt gaisa plūsmu kādā noteiktā gaisa vadu sistēmas daļā vai visā sistēmā. Gaisa plūsmas vārsti nodrošina elektronisku vai manuālu plūsmas virzienu gaisa vadu sistēmas darbībā.

Aizbīdņi

Gaisa vadu aizbīdņi ir manuāli (ar roku) vai pneimatiski regulējamas ierīces gaisa plūsmas bloķēšanā vai samazināšanā gaisa vadu sistēmās. Manuāli vadāmie gaisa vadu aizbīdņi aprīkoti ar rokas vadāmu aizbīdni. Pneimatiskie gaisa vadu aizbīdņi tiek aprīkoti ar vienu vai diviem pneimatiskajiem cilindriem.  Pneimatiskie gaisa vadu aizbīdņi pēc pasūtījuma aprīkojami ar 24V vai 220V elektromagnētisko pārslēdzēju. Gaisa vadu aizbīdņi tiek uzstādīti gaisa vadu sistēmas horizontālajos posmos.

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Vārsti
Vārsti

Gaisa vadu sistēmas pretspiediena vārsti palīdz noregulēt gaisa cirkulāciju vienā virzienā un nodrošina gaisa plūsmas regulāciju aspirācijas sistēmas efektīvākas darbības nodrošināšanā.

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk