Katalogs

Krāsošanas kameras


Mūsu piedāvājumā esošās krāsošanas kameras paredzētas krāsu putekļu nosūkšanai. Krāsošanas kameras aprīkotas ar divpakāpju filtrāciju, kas pilnībā saista krāsu daļiņas un aizsargā gaisa sistēmas, ventilāciju un ventilatorus no krāsas nogulsnēm. Krāsošanas kameras pirmajā filtrācijas sienā izmantoti speciālie „PAINT-STOP” filtri, kas izgatavoti no divām kārtām gofrēta papīra, kas salocīts stingrās ielocēs, ar augstu kapacitāti un ilgstošu darbības periodu. Krāsošanas kameras otrajā filtrācijas sienā izmantots poliestera filtra materiāls (G3), kas atdala krāsas miglu no gaisa, aizsargājot ventilatorus un gaisa vadus no krāsu nosēdumiem. Krāsošanas kameras pēc vajadzības iespējams uzstādīt kopā ar sprādziendrošu ventilatoru un divu veidu filtriem.

Krāsošanas kamera KSK 1.8
Krāsošanas kamera KSK 1.8

Šī modeļa krāsošanas kameras paredzētas krāsu putekļu nosūkšanai krāsojot lielas detaļas. Krāsošanas kameras KSK 1.8 veidotas no saliekamiem paneļiem, kuru rāmji izgatavoti no cinkotā tērauda. Krāsošanas kameras paneļi ir viegli un vienkārši montējami un maināmi.

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Krāsošanas kamera KSK 0.9
Krāsošanas kamera KSK 0.9

Šī modeļa krāsošanas kameras paredzētas krāsu putekļu nosūkšanai no mazām detaļām, kuras iespējams novietot uz grozāma plauktiņa. Krāsošanas kameras KSK 0.9 veidotas no saliekamiem paneļiem, kuru rāmji izgatavoti no cinkotā tērauda. Krāsošanas kameras paneļi ir viegli un vienkārši montējami un maināmi.

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk