Katalogs

Putekļu atdalītāji, filtri


Filtru uzdevums ir gaisa filtrēšana, nodrošinot gaisa plūsmas maksimālu attīrīšanu no piemaisījumiem. Mūsu piedāvātie gaisa filtri paredzēti izmantošanai dažāda veida ražotnēs , kur nepieciešama atšķirīga gaisa apjoma filtrēšana. Filtri izmantojami dažādu rūpnīcu ražotnēs vai kokapstrādes uzņēmumos un atbilstoši tiek savienoti ar gaisa vadu sistēmām. Mūsu piedāvājumā ir piedurkņu filtri, filtri ar ķēdes mehānismu, filtri ar slūžu aizvara mehanismu, kā arī filtri ar gliemežskrūves mehānismu, kas paredzēti īpaši liela apjoma gaisa filtrēšanai. Piedurkņu filtri, filtri ar ķēdes mehānismu, filtri ar slūžu aizvara mehānismu un filtri ar gliemežskrūves mehānismu lielākoties tiek izmantoti dažāda veida ražošanas ēkās. Filtri tiek izmantoti plastmasas, metāla, koka un pārtikas rūpniecībā, kā arī ģipša, cementa, labības, poliestera apstrādes un smilšu putekļu nosūkšanai.

Filtrs FM/FMT
Filtrs FM/FMT

Gaisa filtrēšanas iekārta FM/FMT 

Gaisa filtrēšanas iekārtas FM/FMT ir praktiska un ekonomiska izvēle dažādu rūpniecisko putekļu filtrēšanai ražošanās, kur ir nepieciešama liela filtrēšanas virsma. Iekārtas ir labs risinājums putekļu un smalko skaidu filtrēšanai ražotnēs, kur nav lielas telpas vai teritorija, kā arī darba apjoms nav ļoti intensīvs. Filtrēšanas iekārtu galvenās priekšrocības-viegli uzstādāms, vienkāršs lietošanā, ar lielu filtrējošo laukumu. Gaisa filtrēšanas iekārtas tiek izgatavotas no 1,5 mm -2 mm cinkota metāla loksnēm, ar 50 filtrējošajiem elementiem un 4 tehnoloģisko atkritumu savākšanas maisiem. Filtrējošie elementi tiek izgatavoti no antistatiska poliestera materiāla (400 gr./m²). FMT gaisa filtrēšanas iekārtas filtrējošo elementu tīrīšana notiek ar vibromotra palīdzību, kas uzstādīts virs tiem.

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Filtrs FJI
Filtrs FJI

Filtrs FJI ar saspiesta gaisa attīrīšanu un irdinātāju

FJI filtrējošā iekārta paredzēta koksnes putekļu atdalīšanai no gaisa, kā arī to īslaicīgai uzglabāšanai. Filtrējošo iekārtu iepējams izmantot gan pozitīva, gan negatīva spiediena sistēmās. Iekārta tiek aprīkota ar saspiestā gaisa attīrīšanas sistēmu. Materiālu krātuves tilpums līdz 8 m³. Iekārtai iespējamas dažādas izlādes iepējas: pneimotransports, konteiners, maisi, brikešu prese. Iekārta izgatavota no 2-4 mm cinkota metāla loksnēm, kas konstrukciju padara ārkārtīgi izturīgu. Siltā gaisa padeves iespēja atpakaļ cehā. Pēc nepieciešamības filtrējošo sistēmu iespējams kombinēt ar eksplozijas lūku.

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Filtrs FSB
Filtrs FSB

Filtrs Super Blover

Filtrs Super Blover ir nepārtrauktas darbības piedurkņu filtrs, kuru ir iespējams izmantot gan kā pozitīva, gan kā negatīva spiediena filtru. Filtrējošie elementi atrodas speciālā metāla rāmī, tāpēc šis filtrs iztur ļoti lielas slodzes.

Tehniska specifikācija (pdf)
Lasīt vairāk
Filtrs FB
Filtrs FB

Filtrs Blover

Filtrs Blover ir nepārtrauktas darbības piedurkņu filtrs, kuru iespējams izmantot gan kā pozitīva, gan kā negatīva spiediena filtru. Filtrējošie elementi atrodas speciālā metāla rāmī, tāpēc šis filtrs iztur lielas slodzes.

Tehniska specifikācija (pdf)
Lasīt vairāk
Filts FJG
Filts FJG

Filtrs FJG ar saspiestā gaisa attīrīšanu un gliemežskrūves transportieri.

Filtrējošā iekārta FJG ar saspiestā gaisa attīrīšanas sistēmu un gliemežskrūves transportieri, jeb šneku paredzēta koksnes putekļu atdalīšanai no gaisa. FJG pielāgojams ikvienas ražošanas vajadzībām, jo pēc nepieciešamības filtrējošās iekārtas moduļu skaitu var palielināt. Iekārtas modulis pamatā tiek izgatavots no 2-4 mm cinkota metāla loksnēm, kas konstrukciju padara vieglu un ārkārtīgi izturīgu. Materiālu izlāde ar gliemežskrūves transportieri iespējama 1-4 kopā savienotiem moduļiem. Filtrējošo iekārtu iespējams izmantot gan pozitīva, gan negatīva spiediena sistēmās.Iespējama attīrītā gaisa padeve atpakaļ cehā. Pēc pieprasījuma filtrējošo sistēmu iespējams kombinēt ar eksplozijas lūkām.

 

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Filtrs FJK
Filtrs FJK

Filtrs FJK ar saspiestā gaisa attīrīšanu un ķēdes transportieri

Filtrējošā iekārta ar saspiestā gaisa attīrīšanas sistēmu un ķēdes transportieri FJK paredzēta koksnes putekļu atdalīšanai no gaisa. Filtrs tiek pielietots liela apjoma putekļu nosūkšanai un gaisa filtrēšanai, pēc nepieciešamības filtrējošās iekārtas moduļu skaitu var palielināt. Iekārtas modulis pamatā tiek izgatavots no 2-4 mm cinkotā metāla loksnēm, kas konstrukciju padara vieglu un ārkārtīgi izturīgu. Savākto materiālu masas izvadīšana no filtra tiek veikta izmatojot ķēdes transportieri, ar 0,55 kW jaudīgu reduktoru, kas transportē materiālus uz filtra apakšējo daļu to izvadīšanai no filtra.  Filtrējošo iekārtu iespējams izmantot gan pozitīva, gan negatīva spiediena sistēmās. Iespējama attīrītā gaisa padeve atpakaļ cehā. Pēc pieprasījuma filtrējošo sistēmu iespējams kombinēt ar eksplozijas lūkam.

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Filts FVS
Filts FVS

Filtrs FVS ar attīrošiem ventilatoriem un slūžu aizvaru

FVS ir piedurkņu filtrs, kuru izmanto koksnes vai citu putekļu atdalīšanai no gaisa. Konstrukcija var sastāvēt no 3-4 moduļiem, tas dod iespēju klientam izvēlēties nepieciešamo lielumu un jaudu. Iekārta tiek izgatavota no 1.5-3 mm cinkota metāla loksnēm, kas konstrukciju padara ļoti izturīgu. Filtra korpusā, izmantojot atsperu gredzenus tiek iekārti piedurkņu filtri, kas izgatavoti no antistatiska poliestera materiāla (400 gr./m²). Filta tīrīšana notiek ar attīrošo ventilatoru palīdzību. Atdalītie putekļi no filtra tiek izvadīti ar slūžu aizvara palīdzību.

Ieteicamās slodzes uz filtra m²

Sausa koka putekļi 100-140 m³/h

Mitra koka putekļi 80-100 m³/h

Skaidu plāksnes putekļi 75-90 m³/h

Papīra putekļi 75-90 m³/h

Plastmasas putekļi 50-75 m³/h

Tekstila putekļi 40-60 m³/h

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Filtrs FTI
Filtrs FTI

Filtrs FTI ar vibromotoru un irdinātāju

FTI tipa piedurkņu filtrs paredzēts koksnes daļiņu un putekļu atdalīšanai no gaisa. Filtrs aprīkots ar vibromotoru, kas veic efektīvu filtrējošo elementu attīrīšanu no putekļiem. No gaisa atdalītais materiāls tiek izvadīti no filtra izmantojot speciālu irdinātāju un slūžu aizvaru. FTI tipa piedurkņu filtrs tiek ražots no 1.5-3 mm cinkota tērauda paneļiem, kas konstrukciju padara ļoti izturīgu. Filtra korpusā, izmantojot atsperu gredzenus, tiek iekārti piedurkņu filtri, kas tiek izgatavoti no antistatiska poliestera materiāla (400 gr./m²).

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Filtrs FVG
Filtrs FVG

FVG filtrs ar attīrošiem ventilatoriem un gliemežskrūves transportieri

FVG ir piedurkņu filtrs, kuru izmanto koksnes vai citu putekļu atdalīšanai no gaisa. Konstrukcija var sastāvēt no 3-11 moduļiem, tas dod iespēju klientam izvēlēties nepieciešamo lielumu un jaudu. Iekārta tiek izgatavota no 1.5-3 mm cinkota metāla loksnēm, kas konstrukciju padara ļoti izturīgu. Filtra korpusā, izmantojot atsperu gredzenus, tiek iekārti piedurkņu filtri, kas tiek izgatavoti no antistatiska poliestera materiāla (400 gr./m²). Filta tīrīšana notiek ar attīrošo ventilatoru palīdzību. Atdalītie putekļi no filtra tiek izvadīti ar gliemežskrūves transportiera palīdzību.

Ieteicamās materiāla slodze uz filtra m²

Sausa koka putekļi 100-140 m³/h

Mitra koka putekļi 80-100 m³/h

Skaidu plāksnes putekļi 75-90 m³/h

Papīra putekļi 75-90 m³/h

Plastmasas putekļi 50-75 m³/h

Tekstila putekļi 40-60 m³/h

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Copyright © MPP LTD, 2017. All rights reserved.