Katalogs

Putekļu atdalītāji, filtri


Filtru uzdevums ir gaisa filtrēšana, nodrošinot gaisa plūsmas maksimālu attīrīšanu no piemaisījumiem. Mūsu piedāvātie gaisa filtri paredzēti izmantošanai dažāda veida ražotnēs , kur nepieciešama atšķirīga gaisa apjoma filtrēšana. Filtri izmantojami dažādu rūpnīcu ražotnēs vai kokapstrādes uzņēmumos un atbilstoši tiek savienoti ar gaisa vadu sistēmām. Mūsu piedāvājumā ir piedurkņu filtri, filtri ar ķēdes mehānismu, filtri ar slūžu aizvara mehanismu, kā arī filtri ar gliemežskrūves mehānismu, kas paredzēti īpaši liela apjoma gaisa filtrēšanai. Piedurkņu filtri, filtri ar ķēdes mehānismu, filtri ar slūžu aizvara mehānismu un filtri ar gliemežskrūves mehānismu lielākoties tiek izmantoti dažāda veida ražošanas ēkās. Filtri tiek izmantoti plastmasas, metāla, koka un pārtikas rūpniecībā, kā arī ģipša, cementa, labības, poliestera apstrādes un smilšu putekļu nosūkšanai.

Filtrs FJ
Filtrs FJ

Filtrs ar saspiesta gaisa attīrīšanu

FJ tipa piedurkņu filtrs paredzēts putekļu atdalīšanai no gaisa, kā arī to pagaidu uzglabāšanai. Šī filtrēšanas iekārta ar augsta spiediena sistēmu tiek uzskatīta par efektīvāko gaisa attīrīšanas sistēmu. Pēc nepieciešamības filtrējošo sistēmu iespējams kombinēt ar irdinātāju, iebūvētu ventilatoru, eksplozijas lūku, kā arī ugunsdrošības sistēmas dzirksteļu ķērāju ar dzēšanas sistēmu.

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Filtrs FM
Filtrs FM

Gaisa filtrēšanas iekārta ar vibromotoru.

Gaisa filtrēšanas iekārta FM ir praktiska un ekonomiska izvēle dažādu rūpniecisko putekļu nosūkšanai ražošanās, kur ir nepieciešama liela filtrēšanas virsma. Iekārta ir labs risinājums putekļu un smalko skaidu nosūkšanai, kur darba apjoms nav ļoti intensīvs. Filtrēšanas iekārtas galvenās priekšrocības - viegli uzstādāms, vienkāršs lietošanā, ar lielu filtrējošo laukumu. Filtrējošo elementu tīrīšana notiek ar vibromotra palīdzību, kas uzstādīts virs tiem.

Tehniskā specifikācija (pdf)
Lasīt vairāk
Filtrs FSB
Filtrs FSB

Filtrs Super Blover

Filtrs Super Blover ir nepārtrauktas darbības piedurkņu filtrs, kuru ir iespējams izmantot gan kā pozitīva, gan kā negatīva spiediena filtru. Filtrējošie elementi atrodas speciālā metāla rāmī, tāpēc šis filtrs iztur ļoti lielas slodzes.

Tehniska specifikācija (pdf)
Lasīt vairāk
Filtrs FB
Filtrs FB

Filtrs Blover

Filtrs Blover ir nepārtrauktas darbības piedurkņu filtrs, kuru iespējams izmantot gan kā pozitīva, gan kā negatīva spiediena filtru. Filtrējošie elementi atrodas speciālā metāla rāmī, tāpēc šis filtrs iztur lielas slodzes.

Tehniska specifikācija (pdf)
Lasīt vairāk
Filts FGS
Filts FGS

Filtrs ar gliemežskrūves mehānismu

Filtrs ar gliemežskrūves mehānismu paredzēts liela materiāla daudzuma nosūkšanai un liela gaisa daudzuma filtrēšanai. Materiāla izvadīšana no filtra notiek ar gliemežskrūves palīdzību. Maisu attīrīšana notiek ar vibrējošu iekārtu, kā arī ir iespējams attīrīt maisus ar pretplūsmas ventilatoriem.

Tehniska specifikācija (pdf)
Lasīt vairāk
Filtrs FK
Filtrs FK

Filtrs ar ķēdes mehānismu

Filtrs ar ķēdes mehānismu paredzēts liela materiāla daudzuma nosūkšanai un liela gaisa apjoma filtrēšanai. Materiāla izvadīšana no filtra notiek ar ķēdi, kura ir aprīkota ar gumijas lāpstām. Maisu attīrīšana standarta modelī ir ar pretplūsmas ventilatoru.

Tehniska specifikācija (pdf)
Lasīt vairāk
Filts FSA
Filts FSA

Filtrs ar slūžas aizvara mehānismu

Filtri ar slūžas aizvara mehānismu paredzēti maza un vidēja gaisa daudzuma filtrēšanai. Putekļi no filtra tiek izvadīti ar slūžas aizvaru. Maisu attīrīšana notiek ar pretplūsmas vantilatoriem.

Tehniska specifikācija (pdf)
Lasīt vairāk
Copyright © MPP LTD, 2017. All rights reserved.