Katalogs

Ventilatori


Rūpnieciskie ventilatori ir neatņemama sastāvdaļa kvalitatīvi un tehniski pareizi izbūvētās gaisa attīrīšanas sistēmās dažādos ražošanas uzņēmumos un industriālās telpās. Rūpnieciskie ventilatori tiek izmantoti gan gaisa pieplūdei, gan gaisa nosūcei. Rūpnieciskie ventilatori atkarībā no modeļa un paredzamā pielietojuma ir ar mazu, vidēju vai lielu jaudu, ar dažādu apgriezienu skaitu un zemu trokšņu līmeni. Mūsu piedāvājumā ir tīrā gaisa ventilatori un putekļu ventilatori. Tīrā gaisa ventilatori paredzēti tīrā gaisa pārvietošanai un izvadīšanai no telpas (piemēram, karstais gaiss vai gaisa nosūkšana no krāsošanas kamerām), bet putekļu ventilatori – sausu tehnoloģisko ražošanas atkritumu pārvietošanai, visa veida putekļu un dūmgāzu nosūkšanai un izvadīšanai.

Putekļu ventilators uz elektrodzinēja ass  VP E
Putekļu ventilators uz elektrodzinēja ass VP E

Putekļu ventilatori VP E paredzēti sausu tehnoloģisko ražošanas atkritumu pārvietošanai, standarta variantā ir komplektēti ar trīsfāzu elektrodzinēju (230/400V, 50Hz). Rotora lāpstiņas izgatavotas no speciālā cietā tērauda un stiprinās uz elektrodzinēja ass. VP E sērijas ventilatori paredzēti industriālai lietošanai, skaidu, putekļu, graudu un citu beramu nelipīgu vielu nosūkšanai un transportēšanai.

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Putekļu ventilators ar siksnu pārvadu VP G
Putekļu ventilators ar siksnu pārvadu VP G

Putekļu ventilatori VP G ar siksnu pārvadu paredzēti sausu tehnoloģisko ražošanas atkritumu pārvietošanai, standarta variantā ir komplektēti ar trīsfāzu elektrodzinēju (230/400V, 50Hz). Pašattīrošas, uz aizmuguri atliektas rotora lāpstiņas izgatavotas no speciālā cietā tērauda. VP G sērijas ventilatori paredzēti industriālai lietošanai, skaidu, putekļu, graudu un citu beramu, nelipīgu vielu nosūkšanai un transportēšanai.

Lasīt vairāk
Tīra gaisa ventilators VGV
Tīra gaisa ventilators VGV

Tiešās piedziņas radiālais ventilators VGV ir zema vai vidēja gaisa spiediena ventilators. Standarta variantā ir komplektēts ar trīsfāzu elektrodzinēju (230/400V, 50Hz). Korpuss ir izgatavots no metāla. Rotora lāpstiņas  izvērstas uz priekšu, izgatavotas no speciāla cietā tērauda. Paredzēts stacionārām ventilācijas sistēmām, tīra gaisa pārvietošanai.

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Tīra gaisa ventilators VGA
Tīra gaisa ventilators VGA

Tiešās piedziņas radiālais ventilators VGA ir vidēja vai augsta gaisa spiediena ventilators. Standarta variantā ir komplektēts ar trīsfāzu elektrodzinēju (230/400V, 50Hz). Korpuss ir izgatavots no metāla, rotora lāpstiņas izgatavotas no speciāla cietā tērauda. Paredzēts tīra gaisa pārvietošanai gaisa vadu sistēmā.

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Tīra gaisa ventilators VGZ
Tīra gaisa ventilators VGZ

Tiešās piedziņas radiālais ventilators VGZ ir zema vai vidēja gaisa spiediena ventilators. Standarta variantā ir komplektēts ar trīsfāzu elektrodzinēju (230/400V, 50Hz). Korpuss ir izgatavots no metāla. Rotora lāpstiņas izgatavotas no speciāla cietā tērauda. Paredzets industriālai lietošanai, tīra gaisa pārvietošanai.

Tehniskā specifikācija(.PDF)
Lasīt vairāk
Copyright © MPP LTD, 2017. All rights reserved.